Дитячі квадроцикли

Дитячі квадроцикли

У сучасному світі діти вже в ранньому віці знайомляться із найрізноманітнішими пристроями: мобільні телефони, ноутбуки, комп'ютери, планшети тощо. Найчастіше батьки, вибираючи подарунок дитині, не знають, що купити, адже дуже важко сьогодні догодити дитині, оточеній безліччю модних яскравих ігор, іграшок та технологій.

Ідеальний вихід із ситуації - купити дитячий квадроцикл. Вони є не лише міні-копіями справжніх дорослих представників, але й нічим не поступаються за технічними параметрами.

Дитячі квадроцикли - це досить потужні та витривалі міні ATV, які прості та зручні в управлінні. Навіть найменший водій легко розбереться в інструкції з експлуатації та відчує себе справжнім асом.

Подібний подарунок не тільки принесе безліч позитивних емоцій та захоплення, а й ознайомить дитину з дорожнім рухом та її правилами, навчить обережності та уважності, замінить планшети та комп'ютери, які негативно впливають на здоров'я малюка. Прогулянки на повітрі перетворяться на справжнє свято і гарантують відмінне проведення часу, як для дітей, так і для дорослих.

Варто зазначити, що квадроцикли відповідають високим міжнародним стандартам безпеки. Моделі, представлені в нашому інтернет-магазині, обладнані чудовою гальмівною системою, прості і легкі в управлінні, а також мають комфортне і м'яке сидіння. Все це є запорукою безпеки вашої дитини.

Види дитячих квадроциклів:

Дитячі квадроцикли поділяються на 2 основних типи:електричніібензинові.

Електричні дитячі квадроцикли

Електричні квадроцикли найбільш популярні та поширені. Вони призначені і для найменших дітей, і для дітей підліткового віку. Їхні головні переваги:

  • Практичність – сервісний догляд електродвигуна не завдає проблем;
  • Відсутність бензинових вихлопів;
  • Заряду акумулятора вистачає, щоб проїхати від 5 до 19 км.

Бензинові дитячі квадроцикли

Бензинові квадроцикли трохи поступаються електричним, але також мають позитивні якості:

  • Міцніші;
  • Високий кілометраж пробігу;
  • Якщо ви плануєте дальні пробіги, то це оптимальний варіант, оскільки взяти додаткове паливо простіше, ніж заряджений акумулятор;
  • Якщо бензин закінчився, можна легко виправити ситуацію на найближчій АЗС або просто забрати його з іншої техніки.

 

-->

* - оплата в гривне по курсу межбанка в день оплаты