Баггі Polaris RZR XP 4 1000 EPS

Баггі Polaris RZR XP 4 1000 EPS

*$27,000

Polaris RZR XP 4 1000 EPS – універсальний мотовсюдихід, що має високофорсований двигун, який забезпечує миттєвий розгін навіть при повному навантаженні, а довга колісна база згладжує нерівності при їзді бездоріжжям вчотирьох.

Мотовсюдихід Polaris RZR XP 4 1000 EPS

Двигун 110 л.с. Prostar® H.O.
Розроблений спеціально для екстремальних можливостей Polaris ProStar® 1000 H.O. потужністю в 110 к.с., має всі переваги сучасних двигунів з електронним упорскуванням палива. Він також має легковагу конструкцію з масивними подвійними дросельними заслінками діаметром 48мм та паливним інжектором, що забезпечує миттєвий відгук дроселя та швидку реакцію всієї системи.

Кришка варіатора з подвійним охолодженням
Кришка варіатора і система повітроводів є надійною і довговічною системою, при цьому забезпечуючи достатній повітряний потік, щоб підтримувати температуру шківів протягом усього дня їзди.

Потужність та потяг
Ми хотіли ще більше потужності та крутного моменту! Таким чином, налаштували двигун, встановили великі пружини клапанів та оптимізували паливну карту, щоб дати вам 110 коней із високою вихідною потужністю. Подвійні верхні кулачки (DOHC) приводять у дію чотири клапани на циліндр, подаючи величезний паливний заряд у камери згоряння двигуна для максимальної продуктивності та мінімальної ваги.

Потужне прискорення
Один із найпотужніших двигунів у своєму класі: 0-50 за 2.26 сек., 0-80 за 5.33 сек.

Ексклюзивні амортизатори Walker Evans
Унікальні амортизатори Walker Evans збільшують ефективність та пропонують налаштування жорсткості. Задні 2.5-дюймові амортизатори оснащені 16-позиційним регулюванням компресійного демпфування, яке дозволяє налаштувати плавність ходу для будь-яких умов їзди.

Просунута підвіска для максимального контролю та комфортної їзди
Передня підвіска забезпечує хід 16 дюймів за рахунок двох А-подібних важелів та подвійних пружин спереду. Використовуючи дві незалежні пружини RZR XP 1000, забезпечує плавну поїздку по будь-якій пересіченій місцевості. А триважільна задня підвіска дає максимальний контакт із поверхнею та забезпечує рівний хід задніх коліс. Така технологія дозволяє досягти максимального кліренсу без шкоди для ходу підвіски.

Поглинання нерівностей та глибоких ям
Колісна база 117 дюймів (297,2 см) та подвійні пружини з 16-позиційними регульованими амортизаторами.

Довгохідна двоважільна незалежна передня підвіска
Передня підвіска забезпечує хід 16 дюймів за рахунок двох А-подібних важелів та подвійних пружин спереду. Використовуючи дві незалежні пружини RZR XP 4 1000, забезпечує плавну поїздку по будь-якій пересіченій місцевості.

Дорожній просвіт
RZR XP 4 1000 побудований на 117-дюймовій колісній базі та 13,5-дюймовому дорожньому просвіті. Комбінація шасі та підвіски згладжує найсуворішу місцевість без небажаного навантаження на шасі; при цьому забезпечує неперевершений контроль та комфорт, не жертвуючи маневреністю. Це дає вам легендарну їзду навіть у найскладніших умовах.

Електронний підсилювач рульового керування
RZR XP 4 1000 оснащений найплавнішим електронним підсилювачем керма Variable Assist для полегшення рульового управління на низьких швидкостях для комфортної та якісної їзди протягом усього дня.

Повний привід True-On-Demand All-Wheel Drive
Високоефективна система True-On-Demand All-Wheel Drive оснащена приводом із близьким співвідношенням до кінцевої передачі, тим самим передаючи крутний момент переднім колесам сильніше і довше, щоб максимально передати енергію двигуна в проходження траси, навіть на найгіршій ділянці. Система забезпечує підвищену тягу, не жертвуючи зусиллями кермового управління, щоб забезпечити неперевершене проходження складних ділянок.

Комфортабельний та зручний салон
Кабіна забезпечує максимальний комфорт та зручність у будь-якому мотовсюдиході RZR. Встановлені половинки дверей та високопродуктивне рульове колесо з 10-дюймовим регулюванням нахилу забезпечують легкість та зручність входу та виходу водія. Спеціальне місце з вбудованим тримачем для телефону та безліч осередків дозволяє розмістити все в межах досяжності, включаючи ящик рукавички з швидкою клямкою. Підлокітники для водія та пасажирів, регульовані по висоті ремені безпеки та важіль для регулювання сидіння, дозволяють вам підібрати зручні налаштування, а технологія Dryseat протистоїть волозі. Знімні дренажні канали дозволяють швидко та легко вимити сміття та бруд.

Задня частина салону для пасажирів
Задня частина кабіни для пасажирів може похвалитися численними функціями, щоб забезпечити зручність під час кожної подорожі. Ззаду у пасажирів тепер більше простору завдяки глибшому місцю для ніг з кутовими підніжками, форма передніх сидінь також забезпечує більше місця. Для комфортної їзди пасажири будь-якого зросту можуть налаштувати укріплені ковшеподібні сидіння, а також відрегулювати по висоті ремені безпеки. Задні сидіння також обладнані підставками для склянок та 12-вольтовою розеткою.

Оптимізоване місце водія
У моделей мотовсюдиходів RZR XP 4 1000 оптимізовано місце водія, яке характеризується новим кутом сидіння, що зменшує втому і робить положення водія природнішим.

Знімні дренажні канали
Збережіть новий RZR XP 4 1000 у чистому вигляді за допомогою нових дренажних знімних систем з боку водія та пасажира. Конструкція дозволяє легко та легко вимивати сміття та бруд.

          Технічні характеристики мотовсюдихода Polaris RZR XP 4 1000 EPS:

Двигун

 • Потужність (к. с.) 110
 • Об'єм паливного бака 36 л.
 • Охолодження Рідкісне
 • Робочий об'єм, см3 999 см3
 • Стартер/батарея електростартер
 • Тип двигуна 4-тактний двоциліндровий DOHC з рідинним охолодженням


Ходова частина

 • Положення важеля передач послідовно, дві передачі переднього ходу, нейтральна, задній хід, режим паркування/вал
 • Трансмісія Автоматична PVT; H/L/N/R/P
 • Трансмісія/привід автоматична система повного приводу AWD/2WD


Підвіска

 • Задня підвіска Поздовжній важіль Walker Evans 2.5" Needle з поперечним стабілізатором, хід 45.7 см
 • Передня підвіска Подвійний важіль Walker Evans 2" Needle 40.6 см


Гальмівна система

 • Задні гальма гідравлічні дискові, задній супорт із подвійними пружинами
 • Передні гальма гідравлічні дискові, передній супорт з подвійними пружинами
 

Розміри / Місткість

 • Місткість заднього багажника 72 х 57 х 17.8 см/136.1 кг
 • Вантажопідйомність багажної площі 136.1 кг
 • Довжина/Ширина/Висота см 370.8 x 162.6 x 187.3 см
 • Дорожній просвіт 34.3 см
 • Колісна база 297.2 см
 • Суха вага 723.9 кг
 • Тягове зусилля 335.6 кг


Шини

 • Задні шини 29x11-14; Bighorn
 • Передні шини 29 х 9-14; Maxxis Bighorn


Інше
Цифрові прилади, спідометр, одометр, тахометр, лічильник пробігу, лічильник, мотогодин, годинник, індикатор передач, рівень палива, індикатор ближнього/дальнього світла, температура охолоджуючої рідини розетка пост.струму *EPS - електропідсилювач керма.

 
 

 

Каталог аксесуарів RZR (pdf 34Mb)

 

-->

* - оплата в гривне по курсу межбанка в день оплаты