Шина на квадроцикл Maxxis VIPR 26×11-12

Шина на квадроцикл Maxxis VIPR 26×11-12

*$163

Шина для квадроциклів категорії Side-by-Side Maxxis Vipr відрізняється, насамперед, дуже широкою сферою застосування. Дана модель володіє унікальним набором експлуатаційних властивостей, завдяки яким вона чудово почувається на різних типах покриття. Серед інших вигідних якостей варто відзначити чудову надійність та тривалість служби.


Напрямок рисунок протектора
Однією з характерних рис, що зумовлюють наявність у цієї моделі чудової універсальності, є протекторний малюнок. Він виконаний у дуже агресивному V-подібному спрямованому дизайні, що містить велику кількість високих та масивних блоків. При цьому їхня форма різна залежно від розташування. У центральній частині знаходяться протекторні блоки стрілоподібної конфігурації, що формують яскраво виражене продольне ребро. Дане рішення з одного боку покращує курсову стійкість, а з іншого – знижує опір коченню, а за рахунок наявності безліч кутів забезпечує відмінні тягово-зчіпні властивості.
У свою чергу, протекторні блоки плечових зон відрізняються розташуванням під невеликим кутом щодо напрямку руху, а також формою, що віддалено нагадує прямокутну. Поєднання таких особливостей надає шинам незвичайних зчіпних властивостей у продольному напрямку, перш за все, на земляних типах покриття, де протекторні блоки плечових зон виконують роль ґрунтозачепів. У зв'язку з цим не можна не відзначити досить великого відстань між ними, завдяки чому протектор надзвичайно ефективно очищається навіть від великих каменів, не кажучи вже про дрібні ґрунтові частинки.

6-шаровий каркас Maxxis Razr mx
На відміну від багатьох інших представників даної лінійки, каркас цієї шини незалежно від типорозміру має 6-кульову конструкцію. Її основою є два сталеві корди, завдяки якій шині надається чудова міцність і значна здатність, що несе. Поверх нього розташовується чотири кулі з синтетичного корду, який з одного боку має гарну еластичність і механічну міцність, а з іншого – невеликий вес, що значно знижує масу всієї шини в цілому, сприятливо відбиваючись на низці інших експлуатаційних властивостей.

Основні особливості

  • універсальність застосування завдяки високій ефективності на різних типах покриття, включаючи сніг;
  • направлений V-подібний рисунок протектора Maxxis Razr mx з великою кількістю масивних блоків забезпечує надійне зчеплення за будь-яких умов;
  • 6-шаровий каркас із двома сталевими кордами придає шини виняткову надійність та стійкість до будь-якої агресивної дії.
 

-->

* - оплата в гривне по курсу межбанка в день оплаты