Шина на квадроцикл Maxxis Razr 20×11-10

Шина на квадроцикл Maxxis Razr 20×11-10

*$118

Поряд із моделлю Bighorn, шина для квадроциклів Maxxis Razr є одним із найбільших успіхів молодого азіатського виробника. Про це можна будувати висновки не тільки по існуванню другого покоління цієї моделі, але і по наявності цілої лінійки моделей, розроблених на основі її конструкції. Незважаючи на це, вона продовжує користуватися підвищеним інтересом з боку власників квадроциклів. Основною причиною цього є її універсальність. Дана модель однаково ефективна на різних типах покриття - від піску до каменів.

H-подібні блоки
Однією з конструктивних особливостей, що надають цій моделі такі високі експлуатаційні характеристики, є численні протекторні блоки оригінальної H-подібної форми. При контакті з поверхнею кожен з них утворює величезну кількість кромок зчеплення, що дозволяє шині демонструвати характерну для неї впевнену поведінку.
При цьому не можна не відзначити різну схему розташування блоків на шинах передніх та задніх коліс. На шині для передньої осі вони розташовуються таким чином, що утворюють три поздовжні ребра: одне в центрі і два - у плечових зонах. Центральне ребро забезпечує курсову стійкість, а плечові зони з допомогою значної відстані між блоками – підвищену ефективність при гальмуванні.
У свою чергу H-подібні блоки на протекторі шини для задніх коліс розташовуються в шаховому порядку на значному видаленні один від одного. Така схема розташування найкраще підходить для того, щоб забезпечити максимальні тягово-зчіпні властивості в поздовжньому напрямку.
Ще однією особливістю протектора задньої шини є безліч невеликих, але дуже високих блоків у плечових зонах. При русі по м'яких нестійких ґрунтах ці протекторні елементи виступають у ролі ґрунтозачепів, що дозволяють впевнено долати такі ділянки бездоріжжя.

Спеціальний «перегоновий» компаунд
Ця модель розроблялася з урахуванням експлуатації спортивних квадроциклів. Саме цим обумовлено наявність у її компаунду цілого ряду унікальних для звичайних шин властивостей. Насамперед, це дуже висока стійкість до розривів та проколів. Вона забезпечується за рахунок спеціальних полімерних сполук, що зміцнюють міжмолекулярні зв'язки між усіма компонентами гумової суміші.

Основні особливості шини Maxxis Razr

  • унікальні H-подібні блоки забезпечують чудове зчеплення на різних типах покриття;
  • три поздовжні ребра протектора передньої шини покращують курсову стійкість та ефективність гальмування;
  • шахова розташування блоків протектора задньої шини надають їй виняткову продуктивність при прискоренні;
  • спеціальний «гоночний» компаунд завдяки спеціальним компонентам, має відмінну міцність на розрив, а також стійкість до проколів і порізів, що надає шині відмінну надійність.
 

-->

* - оплата в гривне по курсу межбанка в день оплаты