Шина на квадроцикл Maxxis BIG HORN 2.0 27×11-14

Шина на квадроцикл Maxxis BIG HORN 2.0 27×11-14

*$199

Ця модель створена на основі легендарної шини Bighorn та була розроблена на її основі. Ключовою відмінністю від популярної попередниці є менша вага. При цьому розробникам вдалося уникнути погіршення основних експлуатаційних характеристик, включаючи міцність, що вигідно відрізняла попередній Bighorn від більшості конкурентів.

Дві модифікації
Оскільки ця модель призначена для квадроциклів, що належать до категорії Side-by-Side, то не дивно, що вона пропонується азіатським виробником у двох версіях. Шина із заводським індексом MU09 призначена для встановлення на передню вісь, а MU10 – для задньої осі. Основна різниця між двома версіями полягає у ширині протектора. У передніх шин він вужчий, що забезпечує кращу курсову стійкість і керованість у той час, як у задніх шин більш широкий протектор покращує поздовжні тягово-зчіпні властивості.

Полегшений каркас
Більшість зниження ваги, за яким модель Maxxis BigHorn 2.0 вигідно відрізняється від своєї легендарної попередниці, забезпечив відмову розробників від сталевого корду. Натомість ними були застосовані сучасні синтетичні матеріали, які за своїми фізичними властивостями нічим не поступаються використовуваним раніше сталевим ниткам, багаторазово перевершуючи їх за легковагістю. У поєднанні з використанням безшовної технології намотування це дозволило надати шині відмінну міцність і стійкість до будь-якого механічного впливу, а водночас і більшу плавність на ходу.

Оптимізована гумова суміш
Крім конструкції каркаса грунтовній переробці зазнав складу гумової суміші. У ньому з'явилися спеціальні полімерні функціональні сполуки. Їхнім основним функціональним призначенням є забезпечення цілісності протектора. За рахунок надання міжмолекулярних зв'язків більшої міцності вони надають гумовій суміші підвищеної стійкості на розрив, що, у свою чергу, позитивно позначається на надійності шини при експлуатації на бездоріжжі.

Продуктивний за будь-яких умов протекторний малюнок
Єдиним компонентом, який залишився практично без змін, є протекторний малюнок, який, за винятком деяких особливостей, був повністю «запозичений» у попередньої моделі. По суті, це «робота над помилками», що дозволило суттєво покращити ряд експлуатаційних властивостей шини, насамперед поздовжні тягово-зчіпні властивості. Протектор за рахунок зміни форми та розташування блоків став містити більше зчіпних кромок. При цьому вони знаходяться таким чином, що при контакті з покриттям демонструють максимальну ефективність.

Основні особливості Maxxis BigHorn 2.0

  • створена на основі легендарної BigHorn;
  • низька маса завдяки використанню каркасу, повністю виготовленого із синтетичних матеріалів;
  • універсальний протекторний малюнок забезпечує шині високу продуктивність будь-яких типах покриття;
  • відмінна надійність і м'якість на ходу завдяки компаунду, стійкому до зовнішнього впливу і еластичність, що зберігає, навіть при низьких температурах.
 

-->

* - оплата в гривне по курсу межбанка в день оплаты