Шина на квадроцикл ITP MUD LITE II 26×11-12

Шина на квадроцикл ITP MUD LITE II 26×11-12

*$127

Продаж здійснюється у гривнях по курсу на дату продажу.

Нове покоління легендарної Mud Lite, розроблене для найсучасніших повнопривідних ATV та SxS. Mud Lite II це шини, призначені для більшості різноманітних покриттів, 2-ге покоління відрізняє абсолютно новий малюнок протектора з абсолютно новим складом гумової суміші протектора. Нове виконання легендарної перевіреної Mud Lite XL, орієнтоване на Side-by-Side. Щоб забезпечити комфортне катання пересіченою місцевістю, інженери ITP розробили змінний малюнок протектора, де один ряд асиметричний з іншим. Прорізи протектора для очищення розраховані, щоб забезпечити надійне зчеплення з різними поверхнями.

Між основним протектором MudLite II розташовуються невисокі виступи, які розраховані для очищення шини від бруду та збільшення міцності шин. V-подібні центральні ґрунтозачепи продумані для комфортного руху по твердих ділянках. Нові багатофункціональні Mud Lite II мають 6-шарову конструкцію корду. Висота ґрунтозачепів у 25-му розмірі - 19 мм, у всіх інших розмірах - 26 мм. На новій гумі також покращено бічний протектор, що служить для додаткового захисту боковин шини та покращує прохідність у колії.
Властивості протектора нових ML2 розроблені з урахуванням сучасної високої потужності та численних кінських сил, які можуть негативно вплинути на прохідність у деяких типах бруду та важких покриттів. Нове покоління розраховане знизити негативний вплив високої потужності у таких складних ситуаціях на бездоріжжі.

Усі шини MudLite II виготовляються виключно у США.

 

-->

* - продаж здійснюється у гривнях по курсу на дату продажу