Шина на квадроцикл ITP BLACK WATER Evo 26×11-12

Шина на квадроцикл ITP BLACK WATER Evo 26×11-12

*$133

Гума BLACK WATER EVOLUTION проектувалась спеціально для найбільш потужних та великовагових моделей всюдиходів. Також вона відмінно підходить для моделей side-by-side. За оцінками багатьох експертів та простих споживачів, ці шини є найкращим рішенням для свого класу та не мають аналогів. Їх головними перевагами є:

  • відмінна керованість;
  • довговічність та підвищена зносостійкість;
  • унікальна прохідність.

Опис та характеристики

BLACK WATER EVOLUTION від компанії ITP є радіальними восьмишаровими шинами. Важливі особливості цих покришок - підвищений індекс навантаження і неймовірно довговічні боковини. А завдяки дуже глибокій посадці високоміцного колісного диска колеса квадроцикла отримують гарантований та неперевершений захист від деформацій під час їзди. Також унікальна конструкція шин не дає бруду просочуватися до обода. Внаслідок цього ймовірність розбирання шин багаторазово зменшується.

Протектор моделей - самоочищається і неспрямований. Він розроблявся не лише досвідченими інженерами-конструкторами, а й пересічними споживачами, які висловлювали свою думку та брали активну участь в обговоренні структури малюнка.

Чудова керованість на трасах будь-якої якості

Корд радіальної конструкції BLACK WATER EVOLUTION добре протистоїть проколам як прямим, так і бічним. Гума відмінно проявляє себе на дорожніх ділянках будь-якого типу і якості, чи це розкисний путівець або суворе бездоріжжя. Бічні зачепи добре виражені, що допомагає легко долати перешкоди, що зустрічаються на шляху. Шини виготовляються з високоякісної суміші з унікальним складом.

Покришки BLACK WATER EVOLUTION мають довгу та славну історію. Перші вироби сімейства Black Water були випущені ще наприкінці 80-х років минулого століття. Тоді вони стали першими грязьовими моделями для повнопривідних моделей всюдиходів, які отримали загальне визнання. Саме Black Water заклали основні стандарти для свого класу, які діють і досі.

З випуску перших шин сімейства минуло вже понад 25 років. Компанія ITP продовжує вдосконалювати свою продукцію та пропонує споживачам унікальні BLACK WATER EVOLUTION, надійні та довговічні. Вони є вдалим поєднанням найсучасніших технічних рішень та величезного досвіду, накопиченого компанією за роки своєї роботи. Шини проектуються і виробляються виключно в США, тому їхня висока якість не підлягає сумніву.

 

-->

* - оплата в гривне по курсу межбанка в день оплаты