Квадроцикли ATV

Квадроцикли ATV

Якщо ви шукайте техніку для гонок, незвичайних показових виступів та незабутніх спортивних заходів, то зверніть увагу на спортивні квадроцикли (ATV). Вони оснащені гоночним двигуном, який ідеально підходить для підкорення доріг на пересіченій місцевості. Проведені випробування показали, що вони ідеально поводяться як на піщаних треках, так і на вибоїстих шляхах і засніженій дорозі.

Квадроцикли ATVнадають гонкам непередавану видовищність, особливий драйв і характер. Маючи потужний темперамент, вони здатні брати участь у змаганнях з бездоріжжя на екстремально високих швидкостях. Подібне шоу обов'язково приверне увагу не лише любителів мототехніки, а й безліч глядачів. До того ж вони створені як для спортивних змагань, так і для любителів активного відпочинку на дикій природі.

Квадроцикли ATV та їх характеристики

Спортивні квадроцикли відрізняються від іншої мототехніки такими характеристиками:

  • Вони мають яскравий і агресивний дизайн, який не тільки вселяє страх і заздрість супротивникам, а й необхідний руху на екстремально високих швидкостях. Порівнюючи ATV із утилітарним всюдиходом, ви легко виявите різницю у зовнішності. Перший відрізнятиметься гоструватими формами деталей облицювання, які сприяють швидкому водінню;
  • Квадроцикли ATV створені для руху по складним та важкопрохідних трас, тому мають відповідні технічні параметри. Квадроцикли здатні розвивати швидкість до 145 км/год, їхня середня швидкість становить 85-90 км/год. Ця якість залежить від потужності та обсягу встановленого двигуна. А завдяки задньому приводу та посиленій підвісці ця техніка може акуратно, точно і сміливо входити у дуже круті повороти треків на великих швидкостях, зберігаючи максимальну стійкість та маневреність;
  • Як правило, на них встановлюють чотиритактні (рідше 2-х) двигуни, що мають велику потужність;
  • Велика площа зчеплення із дорогою забезпечується за рахунок посилених шин, які надають необхідну стійкість та безпеку за високої швидкості руху;
  • Основний наголос при проектуванні спортивних квадроциклів робиться на вагу та швидкість. Чим менша вага виробу, тим більшу швидкість він зможе розвинути.

Наш асортимент квадроциклів ATV

У каталозі інтернет-магазину СвiтATV Ви можете купити спортивні квадроцикли фирм POLARIS, CFMOTO та інші з доставкою по всій Україні, які мають найвищу якість як комплектуючих, так і самої збирання. При цьому вони представлені за привабливою та доступною ціною. Їхні технічні характеристики не поступаються параметрами виробів світових виробників мототехніки.

Купив мотовездеход у нашій компанії, вам гарантована безпечна, швидка, швидкісна та маневрена їзда, а також незабутні відчуття.

 

-->

* - оплата в гривне по курсу межбанка в день оплаты